.

Zastępstwa

 ZASTĘPSTWA ZA NAUCZYCIELI-OPIEKUNÓW WYJAZDU „SZKOŁA POD ŻAGLAMI”-GIMNAZJUM

08.05.2017 r. (poniedziałek)

M. Cygan:

2 l., kl. III – D. Motyka (zamiast kl. I – cała klasa idzie na j. ang. z L. Wróbel)

3 l., kl. III – A. Cisowska (j. polski)

4 l., kl. I – A. Cisowska (plastyka)

D. Krajanowska:

2l., kl. II – H. Szkudlarek (matematyka)

3 l., kl. II – H. Szkudlarek (fizyka)

6 l., kl. II – H. Szkudlarek (w ramach świetlicy)

A. Surma:

5 l., kl. I – L. Goc (geografia)

09.05.2017 r. (wtorek)

M. Cygan:

1 l. , kl. I – A. Cisowska (j. polski)

3 l., kl. III – H. Szkudlarek (fizyka)

D. Krajanowska:

2 l., kl. I – A. Cisowska (j. polski)

3 l., kl. II – A. Cisowska (j. polski)

5 l., kl. III – J. Fietko (biologia)

6 l. , kl. II – A. Cisowska (zaj. artyst.)

A. Surma:

2 l., kl. II – D. Motyka (cała klasa)

4 l., kl. I – J. Fietko (biologia)

5 l., kl. II – D. Motyka (cała klasa)

6 l., kl. III – M. Janusz (wf)

10.05.2017 r. (środa)

M. Cygan:

4 l, kl. III – A. Cisowska (zaj. artyst.)

5 l., kl. I – A. Cisowska (j. polski)

6 l. , kl. I – A. Cisowska (j.polski)

D. Krajanowska:

1 l., kl. III – D. Motyka (zamiast kl. I – cała klasa idzie na j. ang. z L. Wróbel)

2 l., kl. II – M. Janusz

3 l., kl. I – D. Motyka (zamiast kl. II – cała klasa idzie na j. ang. z L. Wróbel)

A. Surma:

4 l., kl. I – L. Goc (geografia)

5 l., kl. III – l. Goc (geografia)

6 l., kl. II – L. Goc (cała klasa – informatyka)

7 l. kl. II – H. Szkudlarek (w ramach świetlicy)

11.05.2017 r. (czwartek)

M. Cygan:

3 l., kl. III – D.Motyka (j. angielski))

4 l., kl. I – L. Goc (geografia)

D. Krajanowska:

2 l., kl. III – D. Motyka (zamiast kl. II – cała klasa idzie na j. ang. z L. Wróbel)

3 l., kl. I – L. Goc (geografia)

5 l., kl. I – D. Motyka (j. ang.)

A. Surma:

4 l., kl. II – D. Motyka (cała klasa)

5 l., kl. III – M. Janusz (wf)

6 l., kl. II – D. Motyka (cała klasa)

7 l., kl. III – M. Janusz (wf)

12.05.2017 r. (piątek)

M. Cygan:

3 l., kl. III – A. Cisowska (zaj artyst)

6 l., kl. I – A. Cisowska (plastyka)

7 l., kl. III – M. Janusz

D. Krajanowska:

1 l., kl. I – M. Janusz

2 l., kl. I – R. Niewczas (chemia)

3 l., kl. II – L. Goc (geografia)

4 l., kl. II – A. Cisowska (j. polski)

5 l., kl. II – A. Cisowska (j. polski)

A. Surma:

4 l., kl. I – D. Motyka (j. ang.)

5 l., kl. III – M. Janusz (wf)

6 l., kl. II – L. Goc (w ramach świetlicy)

7 l., kl. II – L. Goc (cała klasa – informatyka)

 

 

 

Czytany 4677 razy Ostatnio zmieniany sobota, 06 maj 2017 22:25
Więcej w tej kategorii: spotkanie z rodzicami »

Kalendarz

sierpień 2017
npwścps
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
wrzesień 2017
npwścps
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Licznik odwiedzin

Dzisiaj121
Wczoraj192
Ten tydzień490
Ten miesiąc2538
Razem58470

Currently are 72 guests and 17 members online

Poczta