.

Nasze sukcesy

Napisane przez 

N A S Z E   S U K C E S Y

ROK  SZKOLNY 2017/2018

ROK  SZKOLNY  2016/2017

  • Nagroda dla Aleksandry Krajanowskiej i Dominiki Stefaniak za udział w konkursie "Klucze do Puszczy Sandomierskiej", realizowanego w ramach projektu o tej samej nazwie przez Koło Łowieckie "Darz Bór" Zbydniów.

 

  • I miejsce - Aleksandra Krajanowska - konkurs "Z Wisłą za pan brat", realizowany w ramach projektu o tej samej nazwie przez Uczniowski Klub Sportowy w Zbydniowie.

 

  • II miejsce – Maciej Krajanowski – MITING LEKKOATLETYCZNY Katolickiego Klubu Sportowego „VICTORIA” –  Otwarte Mistrzostwa Młodzików Powiatu Stalowowolskiego - Stalowa Wola 18.09.2016r. – bieg na 100m

 

  • I miejsce - Maciej Krajanowski - Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Stalowa Wola 19.09.2016r. - bieg na 60m.

 

  • I miejsce - Maciej Krajanowski - Wojewódzkie Indywidualne Mistrzostwa Szkolnych Związków Sportowych w Lekkiej Atletyce - Rzeszów 27.09.2016r. - bieg na 60m.

  • Aleksandra Krajanowska - wyróżnienie w XXI edycji powiatowego konkursu plastycznego "EKSLIBRIS" pt."EKO-SEGREGACJA" zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. M.Wańkowicza, Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta i Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli.

 

  • Izabela Skucińska - wyróżnienie w XXI edycji powiatowego konkursu plastycznego "EKSLIBRIS" pt."EKO-SEGREGACJA" zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. M.Wańkowicza, Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta i Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli.

 

  • I miejsce - Gminne Zawody w Piłkę Koszykową Dziewcząt - 25.10.2016r. - drużyna w składzie: Mierzwa Kamila, Krajanowska Aleksandra, Idec Dominika, Skucińska Izabela, Stefaniak Dominika, Drozd Paulina, Idec Karolina, Paterek Maryla, Jakubik Julia, Wiśniowska Patrycja, Bąska Patrycja, Idec Wiktoria, Mierzwa Aleksandra)

 

  •  III miejsce - Gminne Zawody w Piłkę Koszykową Chłopców - 25.10.2016r. - drużyna w składzie: Hubert Kapuściński, Krystian Cieśla, Jakub Golik, Kacper Buczkowski, Mateusz Trela, Oskar Pac, Łukasz Nowak, Hubert Madej, Maciej Krajanowski, Sebastian Przybysz, Michał Cieśla

 

  • I miejsce  -  Gminny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii chłopców - drużyna w składzie: Hubert Kapuściński, Jakub Golik, Michał Bednarczyk

 

  • I miejsce  -  Gminny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt - drużyna w składzie: Kamila Mierzwa, Paulina Drozd, Aleksandra Mierzwa

 

  • II miejsce - Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w kategorii chłopców - drużyna w składzie: Hubert Kapuściński, Jakub Golik, Michał Bednarczyk- 23.11.2016r.

 

  • VII miejsce - Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt - drużyna w składzie: Kamila Mierzwa, Paulina Drozd, Aleksandra Mierzwa - 23.11.2016r.

 

  • III miejsce - Powiatowy Turniej w Piłkę Koszykową Dziewcząt w Zaklikowie 5.12.2016 - drużyna w składzie: Paulina Drozd, Dominika Idec, Karolina Idec, Wiktoria Idec, Maryla Paterek, Julia Jakubik, Izabela Skucińska, Aleksandra Krajanowska Kamila Mierzwa, Julia Sztuka, Dominika Stefaniak, Patrycja Wiśniowska

 

  • III miejsce w biegu na 60 m – Maciej Krajanowski -Halowe Ogólnopolskie Mistrzostwa "Czwartków Lekkoatletycznych" –Spała 20.12.2016r

 

  •  I miejsce - Gminne Debaty Oksfordzkie  - Dominika Stefaniak, Patrycja Szewc, Julia Jakubik, Adrian Bekiesz

 

  •  I miejsce  w biegu na 60 m - Maciej Krajanowski – Halowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Lekkiej Atletyce - Mielec 18.02.2017r.

 

  •  II miejsce w skoku w dal - Maciej Krajanowski – Halowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Lekkiej Atletyce -  – Mielec, 18.02.2017r.

 

  •  I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt – drużyna w składzie:Dominika Idec, Aleksandra Krajanowska, Kamila Mierzwa, Izabela Skucińska, Maryla Paterek, Dominika Idec, Karolina Idec, Paulina Drozd, Patrycja Wiśniowska23.02.2017r.

 

  •  I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców – drużyna w składzie: Dawid Idec, Maciej Krajanowski, Konrad Nowak, Hubert Kapuściński, Krystian Cieśla, Jakub Golik, Michał Nawrocki, Michał Krasoń, Michał Bednarczyk Sebastian, Przybysz - 23.02.2017r.

 

  • II miejsce - Powiatowa Gimnazjada Dziewcząt w Piłce Siatkowej – zespół w składzie: Aleksandra Krajanowska, Dominika Idec, Julia Sztuka, Patrycja Kedzierska, Izabela Skucińska, Maryla Paterek, Karolina Idec, Paulina Drozd, Julia Jakubik, Dominika Idec, Patrycja Wiśniowska, Patrycja Bąska - Stalowa Wola,  13.03.2017r.

 

  • II miejsce - Powiatowa Gimnazjada Chłopców w Piłce Siatkowej – zespół w składzie: Dawid Idec, Michał Nawrocki, Konrad Nowak, Krystian Cieśla, Hubert Kapuściński, Adrian Bekiesz, Oskar Pac, Maciej Krajanowski, Mateusz Zmarzły, Klaudiusz Duma, Sebastian Przybysz - Stalowa Wola,  15.03.2017r.

 

  • III miejsce – Magdalena Grzybowska – Konkurs Piosenki Angielskiej „You Can Sing” - Stalowa Wola 15.03.2017r.

 

  • III miejsce – Julia Jakubik - Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej – Zbydniów, 31.03.2017r.

 

  • V miejsce – Hubert Madej - Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej – Zbydniów, 31.03.2017r.

 

  • I miejsce - Maciej Krajanowski – V Powiatowy Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę i Stroik Wielkanocny – Stalowa Wola, 11.04.2017r.

 

  • II miejsce – Magdalena Grzybowska – V Powiatowy Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę i Stroik Wielkanocny – Stalowa Wola, 11.04.2017r.

 

  • I miejsce - Gminny Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – zespół w składzie: Aleksandra Krajanowska, Izabela Skucińska, Maciej Krajanowski - Zbydniów, 24 kwietnia 2017r.

 

  • II miejsce -Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – zespół w składzie: Aleksandra Krajanowska, Izabela Skucińska, Maciej Krajanowski - Stalowa Wola, 25 kwietnia 2017r.

 

  • Izabela Skucińska – wyróżnienie w eliminacjach powiatowych XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem: "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" – Stalowa Wola, 25 kwietnia 2017r.

 

  • Aleksandra Krajanowska – wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Pomniki w mojej miejscowości organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej              i Archiwum Państwowe w Rzeszowie - Rzeszów, 8 maja 2017r.

 

  • Izabela Skucińska - II miejsce w powiatowym konkursie na plakat edukacyjny „EKO - SEGREGACJA” zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. M. Wańkowicza, Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta oraz Starostwo  Powiatowe w Stalowej Woli - Stalowa Wola, 9 maja 2017r.

 

 

  • Krystian Cieśla – II miejsce w XX Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Biblijnej – Etap dekanalny – Dekanat Gorzyce – Kategoria: Gimnazjum – Gorzyce, 17 maja 2017r.

 

  • II miejsce w Gminnym Turnieju w Piłkę Nożną Dziewcząt – Turbia, 17 maja 2017r. – drużyna w składzie: Kamila Mierzwa, Julia Sztuka, Dominika Stefaniak, Dominika Idec, Kamila Mierzwa, Paulina Drozd, Karolina Idec, Maryla Paterek, Julia Jakubik, Patrycja Bąska, Patrycja Wiśniowska

 

  • III miejsce w Gminnym Turnieju w Piłkę Nożną Chłopców – Turbia, 17 maja 2017r. – drużyna w składzie: Dawid Idec, Michał Nawrocki, Adrian Bekiesz, Jakub Kopeć, Oskar Pac, Łukasz Nowak, Kacper Buczkowski

 

  • I miejsce w Turnieju w Piłkę Nożną Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły w Zespole Szkół     w Gorzycach – Gorzyce, 19 maja 2017r. – drużyna w składzie: Dawid Idec, Michał Nawrocki, Oskar Pac, Łukasz Nowak, Hubert Madej, Jakub Kopeć, Maciej Krajanowski, Kacper Buczkowski, Mateusz Zmarzły

 

  • V miejsce w Turnieju w Piłkę Siatkową Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły w Zespole Szkół w Gorzycach – Gorzyce, 19 maja 2017r. – drużyna w składzie: Aleksandra Krajanowska, Izabela Skucińska, Dominika Idec, Julia Sztuka, Paulina Drozd, Karolina Idec, Maryla Paterek, Julia Jakubik, Dominika Idec

 

  • Julia Jakubik – II miejsce w X Gminnym Konkursie Matematycznym  „MATEMATYK NA 6” wśród uczniów klas 2 gimnazjum – Turbia, 23 maja 2017r.

 

  • Mateusz Zmarzły – II miejsce w X Gminnym Konkursie Matematycznym  „MATEMATYK NA 6” wśród uczniów klas 1 gimnazjum – Turbia, 23 maja 2017r.

 

  • Julia Jakubuk  - IV miejsce  w  XVIII Wielkim Dyktandzie o Pióro Wójta Gminy Zaleszany – Zbydniów, 24 maja 2017r.

 

  • Michał Bednarczyk  - IV miejsce  w  XVIII Wielkim Dyktandzie o Pióro Wójta Gminy Zaleszany – Zbydniów, 24 maja 2017r.

 

  • Jakub Kołodziejczyk – Nagroda Główna w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Eksperyment Łańcuchowy” w kategorii Gimnazjum – Kraków, 27 maja 2017r.

 

  • Maciej Krajanowski – Nagroda Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych dla najzdolniejszej młodzieży województwa podkarpackiego – Rzeszów, 2 czerwca 2017r.

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

·         I miejsce w gminie  - Debaty oxfordzkie  - Paweł Fietko, Patrycja Szewc, Aleksandra Galek, Dominika Ludwik

·         I miejsce grupowo - Jakub Kołodziejczyk, Bartłomiej Galek - Międzynarodowy Konkurs FLL  

·         I miejsce - Ola Krajanowska - Międzyszkolny konkurs historyczny organizowany
w ramach projektu "Patron wzburzonej wody - estetyka i historia razem na rzecz tożsamości naszej"

·         I miejsce - Nadia Kroker -  "Puszcza Sandomierska" - szkolny konkurs ekologiczny

·         I miejsce - Dominika Stefaniak - Szkolny konkurs „Vocabulary Master” kl.II     

·         Cykliczny konkurs wewnątrzszkolny „English Master”      W trakcie realizacji

·         Wyróżnienie - Weronika Drozd - Powiatowy Konkurs na ekslibris w rocznicę śmierci św. Jana Pawła II

·         Wyróżnienie - Dominika Ludwik - Dekanalny konkurs plastyczny na  ŚDM

·         III miejsce - Dominika Ludwik - Dekanalny konkurs wiedzy o św. Faustynie , udział w  etapie diecezjalnym

·         Nagroda - Weronika Drozd - Szkolny konkurs wiedzy o profilaktyce narkotykowej
w ramach Tygodnia Antynarkotykowego   

·         Nagroda - Ola Krajanowska - Szkolny konkurs medialny na film o tematyce antynarkotykowej

·         Nagroda - Eryka Gugnacka - Szkolny konkurs medialny na film o tematyce antynarkotykowej

·         II miejsce - Ola Krajanowska - Wielkanocna Plastyka Obrzędowa - Palma Wielkanocna - konkurs gminny                                                          

·         Wyróżnienie - Adrian Sorbian - Wielkanocna Plastyka Obrzędowa - Palma Wielkanocna - konkurs gminny

·         I miejsce – Hubert Hara - IV Powiatowy Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę i Stroik Wielkanocny w kategorii: Pisanka

·         III miejsce - Aleksandra Krajanowska, Marcela Słomianny - IV Powiatowy Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę i Stroik Wielkanocny w kategorii: Pisanka

·         III miejsce - Nadia Kroker - IV Powiatowy Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę
i Stroik Wielkanocny w kategorii:
Stroik

·         Wyróżnienie - Magdalena Grzybowska, Sara Stadnik - IV Powiatowy Konkurs na Najpiękniejszą Pisankę i Stroik Wielkanocny

·         I miejsce - Aleksandra Krajanowska - XIII Szkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia

·         IV miejsce - Hubert Madej, Dominik Rzeźnicki - Młodzież Zapobiega Pożarom - gminny konkurs wiedzy pożarniczej                                        

·         Młodzież Zapobiega Pożarom - konkurs plastyczny:          

Eliminacje gminne:

I miejsce - Natalia Herdzik

II miejsce - Patrycja Sabat        

Eliminacje powiatowe:

I miejsce - Patrycja Sabat 

Wyróżnienie - Natalia Herdzik

·         I miejsce - zespół PG nr2 - Nadia Kroker, Aleksandra Krajanowska, Paweł Fietko Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

·         I miejsce - zespół PG nr2 - Nadia Kroker, Aleksandra Krajanowska, Paweł Fietko Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

·         I miejsce wśród uczniów klas 2 gimnazjum - Izabela Skucińska  - IX Gminny Konkurs Matematyczny „Matematyk na 6”

·         II miejsce wśród uczniów klas 2 gimnazjum - Patrycja Szewc - IX Gminny Konkurs Matematyczny „Matematyk na 6”

·         III miejsce wśród uczniów klas 1 gimnazjum - Julia Jakubik - IX Gminny Konkurs Matematyczny „Matematyk na 6”

·         II miejsce - Aleksandra Krajanowska - Wojewódzki konkurs "Ze szkolnej ławy - szkoła moich dziadków, rodziców i moja"

·         I miejsce w dekanacie - Marcela Słomianny     - Konkurs Wiedzy Biblijnej "Z Pismem Świętym przez Trzecie Tysiąclecie"                                            

·         III miejsce w diecezji - Marcela Słomianny - Konkurs Wiedzy Biblijnej "Z Pismem Świętym przez Trzecie Tysiąclecie"                                            

·         III miejsce - Weronika Drozd - XVII Wielkie Dyktando o Pióro Wójta Gminy Zaleszany

·         III miejsce - Aleksandra Krajanowska - VIII Powiatowy Konkurs Literacki "Świadome dojrzewanie bez wspomagaczy"           

SUKCESY SPORTOWE

VI edycja Turnieju o puchar  Donalda Tuska

 III miejsce w gminie.

Rozgrywki Gminne w piłkę koszykową – Zaleszany

dziewczęta III miejsce, chłopcy II miejsce

Gminne rozgrywki Tenisa Stołowego w Zbydniowie

dziewczęta II miejsce, chłopcy I miejsce

Gminne rozgrywki w piłkę ręczna III w Turbi

dziewczęta miejsce III, chłopcy  miejsce III

Powiatowe rozgrywki w Tenisa Stołowego Antoniów

Dziewczęta VIII  i chłopcy VII

Mistrzostwa Województwa Młodzików (600m)

IV miejsce Nadia Kroker

Halowe Mistrzostwa Województwa Młodzików(600m)

II miejsce Nadia Kroker

Dekanalny turniej w piłkę halową ministrantów i lektorów

III miejsce

                           

ROK szkolny 2014/15 - II semestr

II Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej "Everybody can sing 2015" - II m. Wiktoria Golik z kl. III, wyróżnienie - Aleksandra Galek z kl. II

Powiatowy Konkurs Wiedzy Pożarniczej - IV m. - Dominik Rzeźnicki z kl. II

II Powiatowy Konkurs na najpiękniejszą Pisankę - II m. - Aleksandra Krajanowska z kl. I, II m. - Karolina Hara z kl. III

Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów Gimnazjów - I m. - drużyna w składzie (Aleksandra Krajanowska, Nadia Kroker i Paweł Fietko) zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego turnieju

Powiatowa Gimnazjada w siatkówce chłopców - III m.

Powiatowa Gimnazjada w piłce ręcznej chłopców - III m.

 

ROK szkolny 2014/15 - I semestr

Lp.

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko

Klasa

Miejsce

1.     

V edycja Turnieju o puchar Donalda Tuska klas pierwszych gimnazjalnych dziewcząt

 

 

 

 

Krajanowska Aleksandra, Skucińska Iza, Kroker Nadia, Szewc Patrycja, Mierzwa Kamila, Kędzierska Patrycja, Stefaniak Dominika, Sztuka Julia, Idec Dominika

I

 

III miejsce 

V edycja Turnieju o puchar Donalda Tuska klas pierwszych gimnazjalnych chłopców

 

 

Idec Dawid, Nowak Konrad, Nawrocki Michał, Sorbian Adrian, Trela Mateusz, Cieśla Adrian, Krasoń Michał, Trela Mateusz

I

II miejsce

2.

 

Wewnątrzszkolny Turniej Tenisa Stołowego

 

Bidas Mateusz

Zieliński Jakub

Partyka Dominik

II

III

III

I miejsce

2 miejsce

3 miejsce

3.

 

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego

Bidas Mateusz

Partyka Dominik

II

III

III miejsce

4.

Gminne rozgrywki w piłkę koszykową dziewcząt

Sztuka Wiktoria, Kamila Kopeć  Kędzierska Natalia, Szewczyk Anna, Koper

 

III miejsce

5.

Gminny konkurs na prezentację multimedialną pt. Skutki zażywania narkotyków

Aleksandra Krajanowska

Dominika Ludwik

I

II

II

III

6.

Gminny konkurs na plakat „Antyreklama narkotykowa”

Marcela Słomianny

Karolina Hara

II

III

II

III

7.

Festiwal Piosenki Religijnej

Grupa 14 uczennic

 

wyróżnienie

8.

Dekanalny konkurs tenisa stołowego

Mateusz Bidas

Paweł Fietko

II

II

I

II

9

Konkurs języka angielskiego „English is easy”

Wiktoria Koper

Wiktoria Sztuka

 Eryka Gugnacka

Natalia Kędzierska

III

III

II

III

I

II

II

III

10

Szkolny konkurs modelarski 

 

 

 

Gminny konkurs modelarski

Jakub Krasoń

Albert Kochańczyk

Hubert Hara

 

Jakub Krasoń

Albert Kochańczyk

III

II

I

 

III

I

I

II

III

 

II

III

ROK SZKOLNY 2013/2014 - II semestr

Lp.

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko

Miejsce

1.                

Turniej piłki nożnej chłopców z okazji Dnia Dziecka

chłopcy : Bidas Mateusz, Chwieja Sebastian, Fietko Paweł, Idec Bartłomiej, Madej Dawid, Cygan Konrad, Hara Hubert, Rzeźnicki Dominik, Kaczyński Maksym

I m.

2.                

Turniej piłki nożnej dziewcząt z okazji Dnia Dziecka

Dziewczęta kl. I: Kroker Nadia, Ludwik Dominika, Szewc Weronika, Dziura Karolina, Bąska Wiktoria, Stadnik Sara, Rycąbel Wiktoria

Dziewczęta kl. II: Koper Wiktoria, Sztuka Wiktoria, Szewczyk Anna, Dąbek Karolina, Furman Patrycja, Kędzierska Natalia, Latawiec Klaudia

II

3.                

Turniej Piłki Nożnej Chłopców o puchar Dyrektora Zespołu Szkół – Gorzyce – 23.05.2014 r.

Drużyna

Michał Kroker – najlepszy zawodnik

II m.

4.                

Powiatowa Gimnazjada w Piłce Nożnej Chłopców – Stalowa Wola – 2.06. 2014 r.

Rzeźnicki Dominik

Cygan Konrad

Chwieja Sebastian

Kroker Michał

Krasoń Jakub, Przybysz Marcin

Drozd Dawid

Kwitkowski Michał

Zieliński Paweł

Piwowar Maciej

Czernecki Maciej

Kucharczyk Jakub

Bednarczyk Radosław

II m.

5.                

Powiatowa Gimnazjada w Piłce Ręcznej Chłopców – Stalowa Wola – 18.02.2014 r.

Cygan Konrad

Kroker Michał

Gumuliński Kamil

Partyka Dominik

Kwitkowski Michał

Kucharczyk Jakub

Czernecki Maciej

Zieliński Paweł

Piotr Fietko

Piwowar Maciej

Drozd Dawid

III m.

6.                

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt – Gorzyce – 13.05. 2014 r.

Dziura Karolina

Ludwik Dominika

Sara Stadnik

Kroker Nadia

Koper Weronika

Szewczyk Anna

Kędzierska Natalia

Sztuka Wiktoria

Głowala Agnieszka

Kwitkowska Ewa

Piwowar Weronika

Szewc Iwona

Wilk Karolina

IV m.

7.                

Powiat Gimnazjada w piłkę koszykową chłopców – Stalowa Wola – 11.02.2014 r.

Cygan Konrad

Kroker Michał

Gumuliński Kamil

Partyka Dominik

Kwitkowski Michał

Kucharczyk Jakub

Czernecki Maciej

Zieliński Paweł

Piotr Fietko

Piwowar Maciej

Drozd Dawid

II

8.                

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w biegach przełajowych na 1000 m

Srebrny medal w Krakowskim Festiwalu Biegów Przełajowych

Międzyszkolne Halowe Zawody Lekkoatletyczne na dystansie 35 m

Grand Prix KKS Victoria w Biegach Przełajowych

Grand Prix w biegach przełajowych o Puchar Starosty Powiatu Stalowowolskiego oraz Przewodniczącego Rady Miasta Stalowa Wola

XXV Międzynarodowy Uliczny Bieg Konstytucji 3 maja na 800 m

Wiosenny Bieg po Zdrowie, bieg przełajowy na 1000 m

Czwartki Lekkoatletyczne w biegu na 600 m

Ogólnopolski Mityng lekkoatletyczny
z okazji Jubileuszu KKS Victoria

XXXV Masowe Biegi Przełajowe im. por. J. Sarny 

XXV Jubileuszowa Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży – bieg przełajowy

XXV Jubileuszowa Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży – bieg na 300 m

XXV Jubileuszowa Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży – bieg na 60 m 

Czwartki Lekkoatletyczne w biegu na 300 m

Czwartki Lekkoatletyczne w skoku w dal
z wynikiem 4,40 m

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w biegu przełajowym na dystansie 1000 m. 

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych na 1000 m

XXI Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości na 800 m

Najlepszy wynik w kategorii gimnazjum
w Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa
w Ruchu Drogowym

Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

XXVI Międzynarodowy Uliczny Bieg Konstytucji 3 maja na 800 m

Ogólnopolskie zawody lekkoatletycznych
na 300 m.

Kroker Nadia

 III m.

 

II

 

 

I m.

 

I m.

 

 

I m.

 

 

I m.

 

I m.

 I m.

 

 

II m.

 

II m.

 

I m.

 

 

II m.

 

 

I m.

 

I m.

 

I m.

 

 

I m.

 

 

 

V m.

 

I m.

 

 

 II m.

 

 

I m.

 

VI m.

9.                

Turniej szachowy o Puchar Prezesa MZK
w Stalowej Woli dla uczniów szkół gimnazjalnych

Jakub Krasoń

IV

10.             

Rejonowa Gimnazjada w tenisie stołowym chłopców MOSiR Rudik n/Sanem 27.02.2014r.

Kucharczyk Jakub

Dawid Drozd

Maciej Czernecki

 

VIII

11.             

Dekanalny Turniej tenisa Stołowego – Gorzyce – 1.03.2014 r.

Mateusz Bidas

II

12.             

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczacego Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – Zbydniów – 1.02.2014 r. – kategoria 14-18lat

Maciej Czernecki

I m.

13.             

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczacego Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – Zbydniów – 1.02.2014 r. – kategoria do lat 14

Mateusz Bidas

II m.

14.             

VI Powiatowy Konkurs Literacki „Młodzież
a Internet – zagrożenia płynące z Sieci”

Patryk Więch

wyróżnienie

15.             

Konkurs Wiedzy Ekonomicznej „System Ubezpieczeń Społecznych w Polsce” – Stalowa Wola – 13.03.2014 r.

Patryk Więch, Natalia Paterek, Paweł Fietko

II m.

16.             

XVII Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej – etap dekanalny – Gorzyce – w kategorii gimnazjum

Michał Kwitkowski

Marcin Przybysz

  udział

 

17.             

Gminny konkurs matematyczny „Matematyka na 6” –

Dominik Rzeźnicki

III m.

18.             

XV Gminne Wielkie Dyktando o Pióro Wójta

Wiktoria Sztuka

I m.

19.             

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o UE

Sara Stadnik

Nadia Kroker

I m.

II m.

20.             

Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka, kat. 13-16 lat – 1.06.2014 r.

Bartłomiej Idec

I m.

21.             

Gminne zawody wędkarskie – Zbydniów – 25.06.2014

Adam Chwieja

Mateusz Paterek Dawid Kopeć

III m.

22.             

Gminny Konkurs Plastyczny „Szopka Bożonarodzeniowa”: III m. –wyróżnienia-,

Hubert Hara

Karolina Hara

Paweł Zieliński, Wiktoria Koper

III m.

III m.

 

wyróznienia

23.             

Szkolny konkurs literacki pt. „Tajemnica bliźniaczek”

Aleksandra Galek

I m.

24.             

Szkolny konkurs czytelniczy:

Ada Puka, Sara Stadnik i Nadia Kroker

I m.

25.             

Konkurs na prezentację multimedialną
z historii: pt. „Poczet królów i książąt polskich – Jagiellonowie”

Anna Szewczyk

I m.

28.

Szkolny konkurs z geografii:

Dominika Ludwik

Weronika Drozd

Adrianna Puka

Anna Szewczyk

I m.

II m.

III m.

IV m.

ROK SZKOLNY 2013/2014 - I semestr

IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska  - eliminacje gminne –  III m.
IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska  - eliminacje gminne chłopców i dziewcząt–   I m.
Puchar Premiera Donalda Tuska  - eliminacje wojewódzkie dziewcząt – III m.
Ogólnopolska Kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2013 „ zorga
nizowana przez Stowarzyszenie producentów i Dziennikarzy Radiowych Projekt „Zachowaj Trzeźwy Umysł” - Im. (Adrianna Puka) i II m. (Weronika Drozd)

Gminny Turniej Tenisa Stołowego - I m. drużynowo , najlepszy tenisista - Jakub Kucharczyk
Powiatowa Gimnazjada w Tenisie Stołowym Chłopców - II m.
Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Turbia - I m. Najlepszy bramkarz: Konrad Cygan i Sara Stadnik, Najlepszy zawodnik:  Michał Kroker i Dominika Ludwik
Gminna Gimnazjada w piłce ręcznej dziewcząt - III m.
Gminna Gimnazjada w piłce ręcznej chłopców - I m.
Powiatowa Gimnazjada w Piłce Ręcznej Chłopców - III m.
Gminny Turniej Koszykówki chłopców- I m.
Gminny Turniej Koszykówki dziewcząt - III m.

Powiatowa Gimnazjada w Koszykówce Chłopców Stalowa Wola - II m.
Konkurs Plastyczny „Szopka Bożonarodzeniowa”  Gminny Ośrodek Kultury w Zaleszanach: Karoli na Hara i Hubert Hara - III m., Wiktoria Koper i Paweł Zieliński - wyróżnienie

Nadia Kroker:

·  III miejsce - Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w biegach przełajowych na 1000 m
·  Srebrny medal w Krakowskim Festiwalu Biegów Przełajowych
·  I miejsce - Międzyszkolne Halowe Zawody Lekkoatletyczne na dystansie 35 m
·  I miejsce  - Grand Prix KKS Victoria w Biegach Przełajowych
·  I miejsce - Grand Prix w biegach przełajowych o Puchar Starosty Powiatu Stalowowolskiego oraz Przewodniczącego Rady Miasta Stalowa Wola
·  I miejsce - XXV Międzynarodowy Uliczny Bieg Konstytucji 3 maja na 800 m
· I miejsce - Wiosenny Bieg po Zdrowie, bieg przełajowy na 1000 m
   I miejsce - Czwartki Lekkoatletyczne w biegu na 600 m
  
Srebrny medal - Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny z okazji Jubileuszu KKS Victoria
· II miejsce - XXXV Masowe Biegi Przełajowe im. por. J. Sarny 
·   I miejsce  - XXV Jubileuszowa Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży – bieg przełajowy
· II miejsce  - XXV Jubileuszowa Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży – bieg na 300 m
·  I miejsce -  XXV Jubileuszowa Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży – bieg na 60 m 
·   I miejsce - Czwartki Lekkoatletyczne w biegu na 300 m
·  I miejsce - Czwartki Lekkoatletyczne w skoku w dal z wynikiem 4,40
·  I miejsce - Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegu przełajowym na dystansie 1000 m. 
·  V miejsce  - Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych na 1000 m
·  I miejsce -  XXI Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości na 800 m
·  Najlepszy wynik w kategorii gimnazjum w Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
·  II miejsce - Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
 ·  I miejsce - XXVI Międzynarodowy Uliczny Bieg Konstytucji 3 maja na 800 m 

 ROK SZKOLNY 2011/2012

1. I, II, III miesjce w konkursie plastycznym "Bożonarodzeniowa plastyka obrzędowa" - Paula Woźniak, Dominika Partyka, Kasia Kopeć
2. Udział w rejonym etapie konkursu przedmiotowego z geografii - Martyna Rymanowska
3. IV i V miejsce w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej - Kacper Kalbarczyk, Krzysztof Bielecki
4. I miejsce w etapie gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego- drużyna - Jakub Gębala, Kacper Kalbarczyk, Jakub Kucharczyk, - udzial w eliminacjach powiatowych - IV miejsce
5. II i III miejsce w gminnym konkursie matematycznym "Matematyka na 6" - Kuba Gebala, Patryk Więch
6. II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłkę siatkową chlopców i III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pikę siatkową dziewcząt
7. I miejsce w Turnieju Mikolajkowym w piłkę nożna chlopców org. prze PG w Turbi
8. III miejscew pilke nożna chłopców i III miejsce w siatkówce dziewczat w turnieju miedzyszkolnym oraganizowanym przez Zespoł Szkól w Gorzycach z okazji dni otwartych
9. IV miejsce W Powiatowym Turnieju Tenisa Stolowego - drużyna Kamil Kucharczyk, Mateusz Siek, Mateusz Drozd
10. I i III miejsce oraz wyróżnienie w powiatowym konkursie literackim "Kultura na imprezach masowwych - czy to w ogóle możliwe" - konkurs organizowany przez PB w Stalowej Woli, Starostwo Powiatowe i Komendę Policji - Iza Jarosz, Dominika Partyka, Krystian Jędral
11. I i II miesjce w konkursie plastycznym "Wielkanocna plastyka obrzędowa"
12. Udział w dekanalnym konkursie wiedzy biblijnej - Krystian Jędral

ROK SZKOLNY 2010\2011
1. I miejsce w etapie gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego- II miejsce w etapie powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (drużyna - Jakub Gębala, Jacek Gębala, Kacper Kalbarczyk)
2.II miejsce w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej - Kacper Kalbarczyk, udzial w powiatowych eleminacjach.
3. II miejsce w powiatowym konkursie ekonomicznym "Czlowiek w świecie pieniądza" - drużyna: Jacek Gębala, Mateusz Stadnik, Mateusz Ludian
4. I i II miejsce w powiatowym konkursie literackim "Dopalacze - śmiertelne kolekcjonertswo" - Katarzyna Idec, Justyna Popek
5. II miejsce -Justyna Popek i wyrożnienie - Krystian Jędral w powiatowym konkursie literackim "Młodość wolna od alkoholu"
6. I miesjce w XII Dyktandzie o Pióro Wójta Gminy - Jacek Gębala
7. I i II miesjce w konkursie plastycznym "Wielkanocna plastyka obrzędowa" - Aneta Nowakowska, Dominika Szelest
8. Udział w dekanalnym konkursie wiedzy biblijnej - Krystian Jędral
9. II miejsce Magdalena Zielińska oraz wyróżnienie Weronika Cieśla w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej pod hasłem „Powódź, pożar, dniem czy nocą – straż przychodzi ci z pomocą”.

ROK SZKOLNY 2009\2010
1.I miejsce w etapie gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego- III miejsce w etapie powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (drużyna - Aneta kucharczyk, Monika Kaczyńska, Jacek Gębala)
2.I, III miejsce oraz wyróznienie w konkursie plastycznym pn. "Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda" - Barbara Krzysztofka, Maciej Czaja
3. I, II, III miejsca w Wojewodzkim Konkursie Origami - Agnieszka Chwieja, Monika Kaczyńska, Weronika Fietko, Klaudia Więch, Dominika Szelest
4. III i IV miejsce w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej - Natalia Soból i Dominika Szoja
5. I miejsce w XI Dyktandzie o Pióro Wójta Gminy - Monika Kaczyńska
6. II miejsce w gminnym konkursie matematycznym "Matematyka na 6" - Kinga Cygan

ROK SZKOLNY 2008\2009

    Dwa drugie miejsca w wojewódzkim konkursie "W świecie origami"
    I miejsce w konkursie krasomówczym w IV powiatowym sejmiku uczniowskim ph."Mała Ojczyzna - miejsca nieznane,
    niezwykłe, magiczne", III miejsce w konkursie fotograficznym i III miejsce w plastycznym
    I miejsce w etapie gminnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
    III miejsce w etapie gminnym Wiedzy Pozarniczej
    Laureaci I etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Internecie DialNet Masters (4 osobowa drużyna)
    III miejsce w Gminnym Turnieju Piłkarskim o Puchar Przewodniczącego GKRPA
    2 uczennice w etapie wojewódzkim konkursu przedmiotowego z geografii
    Wyróżnienie (2 uczennice) w rejonowym konkursie wiedzy biblijnej
    II miejsce w I Gminnym Konkursie Matematycznym
    III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłke Siatkową Dziewcząt
    IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Pilke Koszykowa Dziewczat

ROK SZKOLNY 2007\2008

    I i III miejsce w IX Dyktandzie o Pióro Wójta Gminy
    I, II, III miejsce w wojewódzkim konkursie "W świecie origami"
    Dwa drugie miejsca w powiatowym sejmiku uczniowskim ph."Patroni naszych ulic"
    Laureaci II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Internecie DialNet Masters (4 osobowa drużyna)
    I miejsce w Gminnym Turnieju Piłkarskim o Puchar Przewodniczącego GKRPA
    5 uczniów w etapie wojewódzkim konkursów przedmiotowych z chemii, j. polskiego, j. angielskiego
    Wyróżnienie (2 uczennice) w rejonowym konkursie wiedzy biblijnej
    II miejsce w I Gminnym Konkursie Matematycznym
    I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłkę Nożną
    III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w p\Piłke Koszykową

ROK SZKOLNY 2006\2007

    I miejsce w konkursie powiatowym "Drogi do niepodległości i pierwsze lata II Rzeczypospolitej"
    Dwie finalistki w konkursie przedmiotowym z chemii
    I i II miejsce w VIII Dyktandzie o Pióro Wójta Gminy
    I, II, III miejsce w wojewódzkim konkursie "W świecie origami"
    I i III miejsce w biegach przełajowych o Puchar Prezydenta Miasta Stalowa Wola
    I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Indywidualnych Biegach Przełajowych na 1000m
    II miejsce na Powiatowej Gimnazjadzie w Koszykówce Chłopców
    III miejsce w Gminnym Turnieju Piłkarskim o Puchar Przewodniczącego GKRPA
    I miejsce w gminnym konkursie na najpiękniejsze opowiadanie "Gawędy czas zacząć"
    III miejsce w dekanacie "Znajomość Pisma Świętego"

ROK SZKOLNY 2005\2006

    II miejsce na Powiatowej Gimnazjadzie w Koszykówce Chłopców
    II miejsce w etapie gminnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
    I i II miejsce w VII Dyktandzie o Pióro Wójta Gminy
    II miejsce w gminnym Turnieju Piłkarskim o Puchar Przewodniczącego GKRPA

Czytany 2804 razy

Kalendarz

wrzesień 2017
npwścps
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
październik 2017
npwścps
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Licznik odwiedzin

Dzisiaj48
Wczoraj150
Ten tydzień505
Ten miesiąc3072
Razem64089

Currently are 43 guests and 3 members online

Poczta