.

środa, 12 grudzień 2018 09:04

ZAGŁOSUJ NA TALENT ROKU TYGODNIKA SZTAFETA

Napisane przez 

 

                  Tygodnik Sztafeta w Stalowej Woli, jak co roku, organizuje plebiscyt na najlepszego sportowca, trenera i talent roku. Wśród nominowanych w kategorii Talent Roku znalazł się uczeń naszej szkoły Maciej Krajanowski. Jest on zawodnikiem Stali Stalowa Wola w grupach młodzieżowych. Na co dzień szkoli się pod okiem trenera Andrzeja Kasiaka. Przez ostatnie dwa lata był reprezentantem  Województwa Podkarpackiego w piłce nożnej i na Mistrzostwach Polski w lipcu 2018 zdobył z tą drużyną IV miejsce. Ponadto był dwukrotnie mistrzem województwa w biegach sprinterskich, wicemistrzem w skoku w dal oraz zajął III miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski w Spale.

              Plebiscyt potrwa do połowy stycznia i można głosować na Maćka za pomocą kuponów umieszczonych w tygodniku Sztafeta. Zajęcie jak najwyższego miejsca w tym plebiscycie przez Maćka byłoby dla niego dużym wyróżnieniem, a także dla naszej szkoły, która ma istotny wkład w rozwój jego uzdolnień.

 

Czytany 696 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 27 grudzień 2018 15:53