.

wtorek, 11 grudzień 2018 11:15

Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej

Napisane przez 

 

9 grudnia 2018r. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Rodziny Horodyńskich w Zbydniowie odbył się charytatywny Turniej w Piłkę Siatkową drużyn amatorskich o Puchar Prezesa Fundacji „Z Serca Dla Serca” pod hasłem Gramy i Pomagamy. Celem Turnieju była zbiórka pieniędzy na Budowę Domu Hospicyjnego Dla Dzieci w Zaleszanach. Wspólnie udało nam się uzbierać 3735 zł 43 grosze.

Do Turnieju zgłosiły się następujące drużyny: UKS Zbydniów, Siatkozrywacze Stalowa Wola,  White Goose Kępie, Drim Serwis Rzeszów, LZS Majdan Zbydniowski, Papierowe Tygrysy  Agatówka, CEZ Stalowa Wola. Wszystkie drużyny wpłaciły wpisowe w wysokości 250 zł, które zostało przekazane na poczet zadania publicznego. Mecze rozgrywano w systemie grupowym, a następnie po zakończeniu rywalizacji w grupach najlepsze drużyny stoczyły sportowy bój o pierwsze miejsce w Turnieju. Ostatecznie zwycięzcą Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa Fundacji  okazała się drużyna CEZ Stalowa Wola, drugie miejsce zajęli zawodnicy Drim Serwis Rzeszów, natomiast trzecie przypadło zespołowi Papierowe Tygrysy z Agatówki. Wszyscy otrzymali pamiątkowe podziękowania oraz puchary. Zwycięzcom gratulujemy sukcesu, a wszystkim osobom przybyłym na turniej, zarówno kibicom jak i zawodnikom, dziękujemy
za wsparcie.

Słowa podziękowania kierujemy również do podmiotów, które wsparły finansowo naszą zbiórkę:

·         Bank Spółdzielczy w Zaleszanach,

·         Sklep Sportowy Maraton w Stalowej Woli,

·         Polska Grupa CNCw Zaleszanach, Sarnoxs frezarki, plotery i akcesoria CNC w Zaleszanach,

·          Metal – System Sp. z o.o. w Zbydniowie.

Państwa ogromna wrażliwość i otwartość na potrzeby drugiego człowieka jest dowodem serdeczności oraz ludzkiej solidarności. Chcielibyśmy także podziękować wszystkim rodzicom, którzy przygotowali słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników i kibiców turnieju oraz niezawodnym jak zawsze Wolontariuszom – uczniom naszej szkoły.

 

 Koordynator Turnieju GRAMY I POMAGAMY  - Adam Surma

Czytany 642 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 11 grudzień 2018 12:18