.

czwartek, 15 listopad 2018 21:56

Sport

Napisane przez 

 

Dnia 14.11.2018 na sali gimnastycznej w Publicznej Szkole Podstawowej im. Rodziny Horodyńskich w Zbydniowie odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Tenisa Stołowego. Do zawodów przystąpiły następujące szkoły: w kategorii dziewcząt - Majdan Zbydniowski,  Turbia, Zbydniów, w kategorii chłopców - Majdan Zbydniowski, Turbia Zaleszany  oraz Zbydniów.

Spotkanie rozpoczęło się  powitaniem wszystkich na sali gimnastycznej. Jeszcze wcześniej nastąpiło losowanie, które zadecydowało o kolejności rozgrywek w poszczególnych kategoriach.
Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 4 stoły. Nauczyciele wychowania fizycznego czuwali  nad prawidłowym przebiegiem zawodów. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników - co bardzo cieszyło organizatorów - oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

Wyniki w kategorii dziewcząt:

I miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa w Majdanie Zbydniowskim  - Wólce Turebskiej,

II miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa w Zbydniowie,

III miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa w Turbi.

 

Wyniki  kategorii chłopców:

I miejsce  Publiczna Szkoła Podstawowa w Zbydniowie,

II miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa w Zaleszanach,

III miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa w Majdanie Zbydniowskim  - Wólce Turebskiej,

IV miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa w Turbi.

 
Nasza szkoła wystąpiła w składzie:

·         dziewczęta: Aleksandra Mierzwa, Aleksandra Kwitkowska, Gabriela Kwitkowska, Karolina Witek,

·         chłopcy: Kacper Tęcza, Kamil Baran, Filip Turek.

W powiatowych rozgrywkach w Antoniowie naszą Gminę będą reprezentować zespoły z dwóch pierwszych miejsc, w kategorii dziewcząt i chłopców. Gratulujemy.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach,  mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.

Adam Surma

Czytany 1279 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 15 listopad 2018 22:01
Więcej w tej kategorii: « Bijemy rekord... Sport »