.

piątek, 29 czerwiec 2018 14:50

Koniec roku szkolnego

Napisane przez 

 

Dzień 22 czerwca to wyjątkowy i długo wyczekiwany moment z powodu rozpoczynających się wakacji.
           Uroczystość rozpoczęła msza święta w intencji całej społeczności szkolnej, odprawiona w  kościele parafialnym. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Teresa Horodyńska – przedstawiciel patrona naszej szkoły. Kolejnym punktem programu była akademia, w czasie której Pani Dyrektor Małgorzata Janusz wręczyła nagrody wyróżniającym się uczniom. Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna w wykonaniu młodzieży z klasy II. Pożegnali oni tegorocznych absolwentów gimnazjum. Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy dzień zapadnie w pamięć tegorocznych absolwentów i sprawi, że powrócą najpiękniejsze wspomnienia z pobytu w naszej szkole.

Czytany 2125 razy Ostatnio zmieniany piątek, 29 czerwiec 2018 14:54