.

wtorek, 08 maj 2018 19:05

Sport

Napisane przez 

 

W dniu 08.05.2018r. zostały rozegrane gminne zawody w piłkę nożną dziewcząt i chłopców w Turbi systemem każdy z każdym. Do rozgrywek przystąpiły szkoły z Zaleszan, Zbydniowa oraz Turbi.

Wyniki spotkań w grupie dziewcząt:

·         Zbydniów - Turbia 2:0,

·         Turbia - Zaleszany 3:0,

·         Zbydniów- Zaleszany 4:0

Wyniki spotkań w grupie chłopców:

·         Zbydniów - Turbia 3:2,

·         Turbia - Zaleszany 1:7

·         Zbydniów - Zaleszany 3:2.

W wyniku rozgrywek poszczególne zespoły zajęły następujące miejsca:


W grupie dziewcząt:


1 miejsce  - Zbydniów
2 miejsce  - Turbia
3 miejsce  - Zaleszany


W grupie chłopców:


1 miejsce  - Zbydniów
2 miejsce  - Zaleszany
3 miejsce  - Turbia


       Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej. Była to dla nas kolejna próba charakterów i sprawdzian naszych umiejętności. Dziewczęta  i chłopcy zdali ten egzamin celująco, w każdym meczu widoczne było zaangażowanie zawodników, którzy od ostatniego turnieju zrobili duży postęp, jeśli chodzi o umiejętności indywidualne i w niektórych meczach przewyższali  rywali. Natomiast cały czas będziemy pracować nad podejmowaniem decyzji i detalami, bo właśnie to zaważyło na wynikach.

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Paulina Drozd, Karolina Idec, Julia Jakubik, Maryla Paterek, Dominika Idec, Gabriela Kwitkowska, Dominika Kwitkowska, Patrycja Bąska, Patrycja Kopeć, Patrycja Wiśniowska.

Skład drużyny chłopców: Oskar Pac, Jakub Kopeć, Łukasz Nowak, Hubert Madej, Kacper Tęcza, Fabian Dereń, Dawid Kędzierski, Kacper Łebek, Mateusz Zamarzły, Sebastian Przybysz.

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy ze Zbydniowa będą reprezentować gminę na zawodach powiatowych.  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów rozgrywkach.

Czytany 2606 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 08 maj 2018 19:12