.

poniedziałek, 12 marzec 2018 09:47

TA JEDYNA...

Napisane przez 

       W czwartek, ósmego marca,  na całym był obchodzony Dzień Kobiet. Oczywiście w naszej szkole również nie obeszło by się bez świętowania. Wszystkie panie mogły się poczuć w tym dniu naprawdę wyjątkowo. Uczniowie, oczywiście pod opieką nauczycieli, przygotowali akademię uświetniającą  tę uroczystość. Dużym zaangażowaniem wykazały się klasy ze szkoły podstawowej. Przedstawienie rozpoczęła uczennica trzeciej klasy gimnazjum, Julia Jakubik, piosenką „Być kobietą”. Oprócz Julki, swoje wokalne umiejętności zaprezentował także Marcin Grzybowski. Nie zabrakło występów tanecznych. Dziewczęta z klas młodszych wykazały się dużą pomysłowością oraz profesjonalizmem. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, chłopcy ze szkoły podstawowej rozweselili publiczność swoim występem. Na zakończenie uroczystości zaprezentowano najsympatyczniejsze dziewczęta, które wcześniej zostały wybrane w swoich klasach. Każda z nich została obdarowana małym upominkiem. W czasie takiej uroczystości nie mogło zabraknąć kwiatów, które mali mężczyźni wręczyli wszystkim paniom naszego zespołu. Na zakończenie tego dnia odbyły się zawody w piłkę siatkową dla dziewcząt. Młode damy mogły zdrowo rywalizować oraz dobrze bawić się. Dzień Kobiet należy uznać za kolejną udaną uroczystość w naszej szkole.

Czytany 3531 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12 marzec 2018 09:51
Więcej w tej kategorii: « Kurier Szkolny Sport »