.

wtorek, 06 czerwiec 2017 07:20

Piknik Rodzinny

Napisane przez 

 

W niedzielę 28 maja na placu naszej szkoły odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „Bawię się i pomagam”. Wszystko zaczęło się od krótkiej przemowy Pani Dyrektor, która przywitała gości, zapraszając ich do dalszej części programu. Następnie na „scenie” pojawiły się dzieci ze szkoły podstawowej i zatańczyły dla nas do piosenki „Parasolki”. Kolejny występ to przedstawienie przygotowane przez uczniów II klasy gimnazjum, a nosił tytuł „Misja specjalna”. Przedstawienie wszystkich rozbawiło, jednak nie tak bardzo jak występ rodziców. Była to inscenizacja wiersza Juliana Tuwima „Rzepka”. Zagrała także wszystkim Orkiestra Dęta OSP Zbydniów.

Następnie wszyscy chętni udali się na dwugodzinny bieg charytatywny „Dla Kacperka”. Trasa wiodła ze szkoły na Dąbie. Każdy miał swój sposób na przebycie tych 2 km. Niektórzy jechali na deskach, inni szli z kijkami, a kolejni po prostu biegli. Chociaż nie wszystkim udało się przejść trasę więcej niż raz, to byli i tacy, którzy przebiegli ją aż 10 razy. Po biegu każdy z uczestników dostał darmową kiełbaskę i coś do picia. Można było również zjeść lody lub wylosować ciekawą nagrodę.
           Podczas pikniku można także było spróbować swoich sił w jeździe na rowerowym torze przeszkód przygotowanym prz ez ośrodek jazdy WORD. Przez  cały czas  dzieci zabawiał DJ, wymyślając różne gry i zabawy, a nastolatkowie mogli spróbować swoich sił w Bumber Ball.
                            Ten dzień był bardzo udany i myślę, że dla wielu był niezapomnianym przeżyciem.

 

 

Czytany 2494 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 06 czerwiec 2017 08:11