.

niedziela, 28 maj 2017 18:44

Sport

Napisane przez

Dnia 19.05.2017r. odbył się turniej o puchar Dyrektora Szkoły w Gorzycach. W kategorii dziewcząt do gry w piłkę siatkową zgłosiły się następujące zespoły:  Zbydniów, Turbia, Gorzyce, ZSZ Gorzyce, Wrzawy, Tarnobrzeg, natomiast do gry w piłkę nożną chłopców: Zbydniów, ZSZ Gorzyce, Gorzyce, Wrzawy, Turbia, Zaleszany, Tarnobrzeg.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy w kategorii chłopców i dziewcząt:

I grupa - Zbydniów, Gorzyce, ZSZ Gorzyce, Tarnobrzeg

II grupa, Turbia, Wrzawy, Zaleszany

Dziewczęta ze Zbydniowa po rozegraniu trzech spotkań nie wyszły z grupy i ostatecznie uplasowały się w turnieju na 5 miejscu.  W finale  dziewczęta z Tarnobrzega wygrały  z Turbią, zajmując pierwsze miejsce w  Turnieju w piłkę siatkową dziewcząt.

Nasze dziewczęta wystąpiły w składzie: Aleksandra Krajanowska, Izabela Skucińska, Dominika Idec, Julia Sztuka, Paulina Drozd, Karolina Idec, Maryla Paterek, Julia Jakubik, Dominika Idec,
Natomiast chłopcy w turnieju piłki nożnej  awansowali do finału po rozegraniu następujących spotkań w grupie:

Zbydniów - Gorzyce 1:1

Zbydniów - Tarnobrzeg 2:1

Zbydniów - ZSZ Gorzyce 0:0

W finale spotkały się dwie najlepsze drużyny, które wyszły ze swoich grup - Zbydniów -  Turbia. Zwycięską bramkę w meczu zdobył Nawrocki Michał, dając naszej drużynie zwycięstwo i pierwsze miejsce  w całym turnieju. Najlepszym zawodnikiem Turnieju został wybrany zawodnik z naszej drużyny Michał Nawrocki.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Dawid Idec, Michał Nawrocki, Oskar Pac, Łukasz Nowak, Hubert Madej, Jakub Kopeć, Maciej Krajanowski, Kacper Buczkowski, Mateusz Zmarzły. Wszystkim  gratulujemy.

Czytany 1281 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 28 maj 2017 18:51
Więcej w tej kategorii: « Sport Sukcesy uczniów »