.

piątek, 11 listopad 2016 20:41

Sport

Napisane przez 

GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO  

 


 

            W dniu 9 listopada w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Zbydniowie odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Do rywalizacji przystąpiły trzy gimnazja z naszej gminy: Gimnazjum nr 1 w Zaleszanach, Gimnazjum nr 3 w Turbi oraz gospodarz turnieju - Gimnazjum nr 2 w Zbydniowie. Rywalizacja odbywała się w kategorii dziewcząt i chłopców, w systemie "każdy z każdym".
We wszystkich grupach do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.

            Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Wszyscy zawodnicy byli bardzo dobrze przygotowani  przez swoich opiekunów. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie grających oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play, co zresztą bardzo cieszyło organizatorów.

            W kategorii dziewcząt I miejsce zajęło Gimnazjum nr 3 w Turbi, II miejsce Gimnazjum nr 2 w Zbydniowie, 3 miejsce Gimnazjum nr 1 w Zaleszanach.

W kategorii chłopców I miejsce zajęło Gimnazjum nr 2 w Zbydniowie, II  miejsce Gimnazjum nr 1 w Zaleszanach, III miejsce Gimnazjum nr 3 w Turbi.

Do powiatowych rozgrywek w tenisa stołowego awansowały dwa najlepsze zespoły z poszczególnych kategorii. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

            Nasze gimnazjum reprezentowały zespoły w składzie: chłopcy - Hubert Kapuściński, Jakub Golik, Michał Bednarczyk, dziewczęta: Kamila Mierzwa, Paulina Drozd, Aleksandra Mierzwa. To właśnie oni będą reprezentować szkołę w dalszych rozrywkach powiatowych.
            Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez Gimnazjum nr 2 w Zbydniowie i wyrażamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.

Czytany 5262 razy