.

wtorek, 01 listopad 2016 20:38

Pasowanie na gimnazjalistę

Napisane przez 

GIMNAZJALISTĄ BYĆ...  

 


Dnia 20.10.2016r. w naszej szkole odbyło się  pasowanie na gimnazjalistę. Podczas akademii widzowie podziwiali występy pierwszoklasistów. Zaprezentowali oni liczne piosenki oraz wierszyki, wykazując się prawdziwym talentem do tworzenia przedstawień.  Po części artystycznej nastąpiło uroczyste pasowanie naszych nowych kolegów i koleżanek. Pani dyrektor uczyniła to przy pomocy wielkiego ołówka. Następnie pierwszoklasiści zostali obdarował przez Samorząd Uczniowski własnoręcznie wykonanymi  odznakami, świadczącymi o przynależności do naszej szkoły. 

                Po części oficjalnej przyszedł czas  na zabawę. Uczniowie ze starszych klas przygotowali dla nowych gimnazjalistów otrzęsiny. Pierwszacy musieli zmierzyć się z licznymi zadaniami, zapewniając przy tym publiczności wielki ubaw. Jedną z zabawniejszych konkurencji było czytanie oraz literowanie bardzo trudnych, długich słów. Z pewnością wykonywanie tych czynności przed zgromadzonymi widzami wiązało się z dużym stresem.

                Na zakończenie odbyła się dyskoteka. Uczniowie wszystkich trzech klas świetnie się bawili.

Dyrekcja, nauczyciele i starsi koledzy życzą wszystkim pierwszakom powodzenia i wielu sukcesów na kolejnym etapie kształcenia.

Czytany 5967 razy